Sıkça Sorulan Sorular
 • Cihazın ücreti ne kadar? Ve içeriğinde neler var?

TytoCare Sağlık Kiti ve Sağlık Paketi ücreti 7.188 TL (KDV Dahil). Paketin içeriğinde 12 adet asıl muayene ve 12 adet de kontrol muayenesi bulunmaktadır. Muayeneler Koç Sağlık Yanımda hekimleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Koç Sağlık Yanımda hekimlerine 7/24 ulaşabilirsiniz.

Alternatif olarak sadece TytoCare Sağlık Kiti istenildiği durumlarda 6.000 TL (KDV Dahil) cihaz bedeli alınmaktadır. 1 yıl içerisinde ihtiyaç duyduğunuzda, 2022 yılı ücret tarifesine göre 525 TL karşılığında Koç Sağlık Yanımda doktorlarımız ile tekli online görüşme satın alarak bu hizmetimizden yararlanma imkanına sahip olacaksınız.

Kredi kartına taksit imkanı vardır. Taksit sayısı ve vade farkı bankanın sunacağı teklife göre değişiklik göstermektedir.

 • Koç Üniversitesi Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Amerikan Tıp Merkezi ya da Bodrum Amerikan Hastanesi’nde görevli uzman doktorlar tarafından muayene edilebilme şansım var mı?

Koç Sağlık Yanımda hekimleri dışında yukarıda belirtilen kurumlarda çalışan hekimler tarafından TytoCare cihazı ile muayene olma şansınız bulunmaktadır. Ancak bu muayeneler paket kapsamı dışında kalmaktadır. Kurumumuzda TytoCare cihazı ile online muayene yapan uzman hekimlerin, sistemde tanımlanmış online muayene ücretini ödeyerek randevu alıp, TytoCare cihazı ile muayene olma şansınız bulunmaktadır.

 • Birinci yıl sonunda üyeliğim bittiğinde cihazı kullanmaya devam edebilecek miyim?

Evet birinci yıl sonunda üyeliğiniz bittiğinde cihazı kullanmaya devam edebileceksiniz. Ancak bunun için yıllık aktivasyon ücretini ödemeniz gerekmektedir.

 • Paketimdeki haklar bittikten sonra muayene ücreti ne kadar olacaktır?

Koç Sağlık Yanımda hekimleri ile 525 TL bedel karşılığında muayene olabilirsiniz. Bunun yanında eğer uzman doktor görüşmesi isterseniz, muayene olmak istediğiniz Uzman hekimin online muayene bedelini ödeyerek görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hangi doktorlar ile muayene olabiliyorum?

Koç Üniversitesi Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Amerikan Tıp Merkezi ya da Bodrum Amerikan Hastanesi’nde görevli, TytoCare ile muayene sistemi açık olan branş hekimleriyle görüşme gerçekleştirebilirsiniz

 • Cihazı birden fazla kişi kullanabilir mi?

Evet, cihazı satın aldığınız zaman aynı ikamet adresinde bulunan tanımladığınız tüm kullanıcılar, cihazla yapılacak online muayene hakkından faydalanabilir. 

 • Cihazı toplam kaç kişi kullanabilir?

Bir cihazla en fazla 10 kişi muayene olabilir.

 • Her bir kullanıcı için ayrı ayrı 12 asıl muayene ve 12 kontrol muayenesi hakkı var mı? 

Hayır, bir cihaz için tanımlanan kullanıcı sayısı kaç kişi olursa olsun, aynı cihaz ile toplamda 12 muayene hakkı mevcuttur.

 • Cihazı aldıktan sonra iade etme hakkım var mı?

Evet, cihazı aldıktan sonra eğer cihaz kutusunu açmazsanız, cihazı 14 (ondört) gün içerisinde iade etme ve ödediğiniz bedeli geri alma hakkınız bulunmaktadır.

 • Cihaz ile her yerden muayeneye bağlanma şansım var mı?

Evet, cihazınızla interneti aktif olarak kullanabildiğiniz her yerden bağlanıp, Koç Sağlık Yanımda hekimleri ile 7/24, branş hekimleri ile online muayene randevusu oluşturarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

 • Cihazla muayene olduktan sonra görüşme gerçekleştirdiğim hekim bana reçete yazabilir mi?

Sağlık Bakanlığı'nın mevcut mevzuatı ile SGK ve Özel Sağlık Sigortanız kapsamında reçete yazılması mümkün değildir. Ancak konu ile ilgili yasal düzenleme yapılmaktadır ve yakın zamanda yazılabilecektir.

 • Koç Sağlık Yanımda’da hangi doktorlar var?

Şu anda Koç Sağlık Yanımda hekim kadromuzda 1'i aile hekimi olmak üzere toplamda 5 hekimimiz bulunmaktadır ve 7 gün 24 saat hekimlere ulaşılabilmektedir.

Ancak kısa zaman içerisinde Dahiliye (iç hastalıkları) ve Pediatri (çocuk hastalıkları) Bölümlerinden de hekimler kadromuza eklenecektir. Böylelikle paketiniz kapsamında bu hekimlerimizle de görüşme sağlayabileceksiniz.

 • Yaşadığım teknik sorunlar için ulaşabileceğim bir destek hattı var mıdır?

Her türlü teknik sorunda bize 444 74 55 numaralı Çağrı Merkezi’mizden ulaşabilirsiniz.
Teknik destek için ayrıca, tytoservice@kocsaglikyanimda.comdestek@kocsaglikyanimda.com ve tytobildirim@kocsaglikyanimda.com mail adreslerine mail de gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.