Hakkımızda

Siz Neredeyseniz Orası Hastaneniz: TytoCare

Sizin ya da çocuklarınızın sağlık sorunu nedeniyle acilen bir doktora danışmanız gerekiyor. Bir uzman görüşüne ihtiyaç duyuyorsunuz. Ancak virüs riski sebebiyle bugünlerde evden dışarı bile çıkmak istemiyorsunuz. O zaman hastane evinize gelsin! Üstelik Koç Sağlık Hizmetleri güvenirliliği, uzmanlığı ve birikimiyle…
 
ABD ve Avrupa’da saygın sağlık kuruluşlarının tercih ettiği, innovatif yaklaşımı ve teknolojisiyle tıp dünyasında yeni bir çığır başlatan tele-tıp sistemi TytoCare, Koç Sağlık Grubu’nun üstün kalitedeki sağlık hizmetlerini evinize taşıyor. Doktorlarımızla siz ve sevdikleriniz ihtiyaç duyduğunuz her anda online sağlık görüşmesi yapabiliyorsunuz. Bir Koç Sağlık Yanımda hizmeti olan TytoCare ile Türkiye’de ilk kez hastaneye gitmeden, dilediğiniz yerden 7/24 doktorunuza ulaşabiliyorsunuz. Hem uzaktan sağlık hizmetleri konusunda hem de alanlarında uzman doktorlarımıza tüm şikâyet ve sorularınız için telefonunuzdan kolayca erişebilmek mümkün. TytoCare ile her türlü sağlık sorununuzda, size en doğru ve ideal şekilde yol gösterecek Koç Sağlık Grubu’nun daima yanınızda olduğunu bilmek kendinizi hep güvende hissetmenizi sağlıyor.

TytoCare Nedir?

TytoCare, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman Koç Sağlık Hizmetleri güvencesiyle ve doktorlarımızın rehberliğinde görüntülü olarak online sağlık görüşmesi yapabilmenize olanak sağlayan, elle kullanılan bir tetkik kiti ve uygulamadır.

Kitin içinde ne bulunur?

  • Online sağlık görüşmesine özel kameralı ve termometreli Tyto cihazı
  • Kulak içi görüntüleme için otoskop adaptörü
  • Kalp ve akciğer seslerinin dinlenmesi için stetoskop adaptörü
  • Boğaz için dil çubuğu adaptörü


TytoCare nasıl çalışır?

  • Telefondaki uygulamayı başlatın.
  • Semptom ve şikayetlerinize dair kısa anketi yanıtlayın.
  • Uygulama vasıtasıyla dilediğiniz zaman doktorunuzu görüntülü arayın.
  • Doktorun yönlendirmesiyle, yüksek çözünürlüklü kamerası olan TytoCare’i kullanarak kendi kendinize kalbinizi, akciğerlerinizi, boğazınızı, kulaklarınızı, cildinizi, batınınızı, kalp hızınızı ve vücut sıcaklığınızı kontrol edin.
  • Doktorunuz sonuçları anında görerek, size bilgi versin ve iyileşmeniz için gerekli süreci hemen başlatsın.


Detaylı bilgi almak için Koç Sağlık Yanımda web sayfamızı inceleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.